PŮJČOVNA MOTOROVÝCH ČLUNŮ
s výkonem menším než 4kW

Půjčovna motorových člunů vhodných pro rodinu s dětmi, rybáře, výletníky ke koupání dále od břehu apod. Čluny jsou vybaveny motory o výkonu 3,5 hp a může je tedy řídit osoba be průkazu VMP (vůdce malého plavidla).


Čluny Roto-boat Ranger 370

 • RANGER 1
 • RANGER 2

Ranger 370

TYP ČLUNU

Plastový člun typu Ranger 370 je velmi praktická loď vyrobená z polyetylenu. Díky použitému materiálu v kombinaci s tvarem trupu je tento člun velice směrově stabilní, rychlý a i celková stabilita je nesrovnatelná s obdobnými čluny. Je téměř nepotopitelný z důvodu dvouplášťové konstrukce s jednotlivými komorami. 

Parametry člunu:

délka trupu plavidla: 350 cm
celková délka 370 cm
šířka 160 cm
váha 130 kg
ponor 15 cm

KDO JEJ MŮŽE ŘÍDIT
Čluny jsou vybavené závěsným motorem MERCURY 3.5 HP, což znamená, že ho může řídit každý i bez průkazu VMP (vůdce malého plavidla). Při půjčení bude osoba, která bude člun řídit a zodpovídat za bezpečnost posádky, poučena o používání. Člun je vybaven kotvou, lanem, záchrannými vestami, pádly a rezervním kanystrem s benzínem.

VHODNÝ PRO
Člun je vhodný pro 4 až 6 osob.


CENÍK


REZERVACE

Rezervační formuláře umožňují zadání rezervací během víkendů a státních svátků v době od 9:00 do 18:00.
V případě zájmu o pronájem člunu v jiném termínu nebo v případě, že jste si rezervaci vytvořili méně než 24 hodin před zahájení výpůjčky, nás, prosím, kontaktujte na telefonu 733 180 023.

Půjčovné lze hradit v hotovosti nebo platební kartou.

RANGER 1

RANGER 2


TIPY NA VÝLETY

VÝLET 1

 • Čas: cca 1 až 2 hodiny
 • Vzdálenost: 6,4 km tam i zpět
 • Omezení na cestě: Bez omezení. Je rozumné držet se středu řeky (střed plavební dráhy), ke břehu se přibližovat opatrně a mít přehled o situaci na vodě (rybáři, koupající se osoby).

Tato trasa je naprosto ideální v jakoukoli hodinu přes den. Doporučujeme ji pro milovníky přírody a chatařiny. Tato cesta vám nezabere mnoho času a vy prozkoumáte malebnou chatařskou oblast, která je přímo u břehů Labe. Dostat se můžete až k bývalému koupališti, které určitě stojí za to navštívit.


VÝLET 2

 • Čas: cca 1,5 až 3 hodiny
 • Vzdálenost: 12,4 km tam i zpět
 • Omezení na cestě: Bez omezení. Potřeba proplout zdymadlem Lysá nad Labem – dodržet základní pokyny obsluhy zdymadla. Je rozumné držet se středu řeky (střed plavební dráhy), ke břehu se přibližovat opatrně a mít přehled o situaci na vodě (rybáři, koupající se osoby)

Na tuto trasu je naprosto ideální vyrazit brzo ráno. Po cestě totiž můžete potkat mnoho divoké zvěře - líně se toulajícího kapra nebo lovící kachnu. Pokud máte rádi koupání v přírodě, po cestě potkáte malebnou štěrkovou plážičku. Na konci cesty vás čeká překrásná oblast Kersko, známá zejména díky dílu Bohumila Hrabala - Slavnosti sněženek.


VÝLET 3

 • Čas: cca 30 minut až 1 hodina
 • Vzdálenost: 1,6 km tam i zpět
 • Omezení na cestě: Bez omezení. Je rozumné držet se středu řeky (střed plavební dráhy), ke břehu se přibližovat opatrně a mít přehled o situaci na vodě (rybáři, koupající se osoby)

Třetí trasa je tou nejkratší. Láká vás projížďka, ale nemáte mnoho času a nebo si nevěříte na delší jízdu člunem? Tak toto je pro vás naprosto ideální plán. Ačkoliv se vám může cesta zdát krátká, po trase uvidíte například přístaviště pro Florentinu a zblízka si prohlédnete čelákovické zdymadlo. Zde je možnost si domluvit návštěvu bazénu zdymadla a prohlédnout si zdymadlo. Nutné nahlásit hodinu předem.