O NÁS

Voda s příběhem

Výstavba mola byla zahájena koncem února roku 2022. Naším cílem bylo postavit místo, které podpoří vodní turistiku a nabídne zázemí pro odpočinek a příjemné zážitky v přírodě. Realizátorem projektu je společnost Ráj u vody s.r.o.


Příběh stavby

Stavba začala 28.2.2022 instalací kotevních pilířů. Dále následovala instalace plovákové částí a osazení přístupových lávek. Začátkem května 2022 byla nainstalována všechna zábradlí na lávkách a vázací prvky. V tu chvíli již připluly a zakotvily první dvě lodě. V polovině května 2022 začaly terénní úpravy přístupů a okolí.  


Kdo jsme?

Za projektem Ráj u vody stojí dva nadšenci pro vodní turistiku a přírodní krásy. Na všech evropských vodních cestách turista na lodi, ale i dobrodruh žijící na vodě, může zastavit, odpočinout si, načerpat energii, sílu, ale také vodu a pohonné hmoty pro svou loď. Naším záměrem je přiblížit se tomu, co je v západní Evropě zcela běžné a co v České republice v dostatečné míře chybí. Naším cílem je umožnit vodním turistům užít si krás České republiky s komfortem, který zatím v Čechách chybí a my ho postrádáme.